Nákupní košík 0 položek - 0 Kč

Ordinace

             ,,Dopřejte i svým zubům profesionální péči'                

                                                                                                                                                                             

     Anirda s.r.o je česká  společnost, která nabízí mimo jiné i komplexní péči v oblasti Dentální hygieny.

 

Stále více lidí již dnes - na počátku 21.století v České republice ví, co je náplní práce dentální hygienistky. V mnoha zemích s vysokou kvalitou stomatologické péče jako je například Švýcarsko nebo Holandsko, je po řadu desetiletí zubní péče bez účasti dentální hygienistky zcela nemyslitelná.

Náplní naší práce není pouze napravovat škody vzniklé v důsledku zanedbání každodenní péče a léčit následky zubního kazu. Cílem moderního zubní lékařství musí být prevence, předcházení vzniku onemocnění. A to nejen prevence vzniku zubního kazu, ale také onemocnění dásní.

Hlavní příčinou vzniku onemocnění závěsného aparátu zubů je totiž přítomnost zubního plaku obsahujícího obrovské množství škodlivých bakterií. Dle dostupných údajů přes 80% populace ve věku nad 35 let trpí chronickým plakem způsobujícím zánět dásní, který může přejít v obávanou parodontózu! Úvodní návštěvu zubní hygienistky a následné pravidelné návštěvy v intervalu 1-2x ročně doporučujeme většině našich nových i stávajících pacientů. Péče dentální hygienistky je určena každému, komu skutečně záleží na vlastních zubech záleží a chce si je zachovat zdravé a krásné po celý život!